Publikovanie

Píšete poviedky, básničky alebo iné diela, tak ich publikujte na stránke www.eknizky.sk a získajte tak široký okruh čitateľov využívajúcich internetové médiá.

Viackrát sme písali o tom, čo môžete publikovať na stránke www.eknizky.sk, teraz si v skratke popíšeme ako publikovať.
Sú dve možnosti.

Prvá je, že nám vašu tvorbu pošlete na e-mail eknizky@eknizky.sk, my to zverejníme pod naším profilom a tým to máte vyriešené. V tom prípade by bolo najvhodnejšie poslať nám vašu tvorbu vo formáte HTML alebo Word, aby sme mohli prispôsobiť veľkosť a formát písma. Zašlite nám prosím texty bez pravopisných a iných chýb.

Druhá možnosť je zaregistrovať sa na eknizky.sk.

V pravom hornom rohu stránky kliknete na odkaz prihlásiťsa. Následne máte dve možnosti. Prvá možnosť je, že sa jednoducho prihlásite už s vaším existujúcim facebookovým profilom a tým máte všetko vyriešené a nemusíte nič vypĺňať alebo potvrdzovať. Druhá možnosť je, že sa zaregistrujete a vložíte vašu emailovú adresu, kam vám následne príde potvrdzovací e-mail s menom a heslom na prihlásenie sa na stránku. Po prihlásení si môžete vo svojom profile zmeniť, alebo doplniť potrebné údaje a pridať elektronickú knihu do našej knižnice. Podrobný popis ako vložiť elektronickú knihu nájdete TU.

Pri ďalšom vkladaní kníh sa stačí len prihlásiť k svojmu účtu vaším prihlasovacím menom a heslom.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
od

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Prosím, vyplnte všetky požadované polia *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*