Prečo zdieľať?

Každý mesiac prídu na eknizky.sk tisícky návštevníkov objavovať profesionálne dokumenty a elektronické knihy. Nahrajte svoj obsah a oslovte užívateľov na presadzovanie seba a svojich dokumentov. Je to rýchle, jednoduché a bezplatné. K 29. 1. 2014 je na stránke registrovaných 12 456 čitateľov a 1 540 fanúšikov na facebooku.

Návštevnosť za mesiac november 2013 (zdroj: Google Analytics)

 

Podporujte seba, svoj obsah a vaše podnikanie.

Budete môcť používať eknižky.sk ako propagačný nástroj na oslovenie užívateľov. Môžete poskytnúť svoje osobné a obchodné informácie, rovnako ako spätný odkaz na vaše vlastné stránky, facebook, twitter, google + a veľa ďalšieho.

 

 

Vložte svoje dokumenty

Pomocou embed kódu môžete publikovať vaše dokumenty na vaše vlastné webové stránky alebo blog. Poskytnite svojim čitateľom okamžitý prístup k vašim dokumentom. Vloženie embed kódu je rýchle a bezplatné.

Dajte o vás vedieť svojim fanúšikom

Pomocou nástroja FeedBurner distribuujeme svoj najaktuálnejší obsah návštevníkom našich stránok. Pravidelné aktualizácie, alebo vloženie vašej knihy dodávame čitateľom automaticky cez email. Stačí vložiť knihu a 1031 čitateľov (údaj k 29. 1. 2014) prihlásených do služby Google FeedBurner bude o nej automaticky informovaný.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
od
eKnižky sú najväčšou digitálnou publikačnou platformou prinášajúcou výnimočné zážitky z čítania elektronických kníh, časopisov, katalógov a novín. Knihy pochádzajú naozaj od kohokoľvek, profesionálov, študentov až po entuziastov.

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Prosím, vyplnte všetky požadované polia *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*