Nový profil

Vydavateľstvám, autorom a firmám sme pripravili nový spôsob publikovania ich titulov a ponúkame im tak silný marketingový nástroj.

Pre využitie všetkých funkcií je najprv potrebné sa registrovať.


Po prihlásení sa vám v portáli hornom menu zobrazí nová ponuka s vaším profilom. Po kliknutí na váš profil sa dostanete do vášho profilu, ktorý si môžete upraviť, alebo zmeniť.

 

 

V menu upraviť profil môžete zadať údaje, ktoré môžu byť viditeľné inými členmi. Tieto informácie sú voliteľné, napríklad váš facebook, twitter, google +, vaša webstránka, kontaktné údaje, video, obrázok a mnoho ďalších.

V menu profil → zmeniť obrázok profilu si môžete vložiť obrázok užívateľa. Môže to byť vaša fotografia, alebo si môžete vytvoriť fotografiu pomocou webkamery. Pomocou obrázku profilu sa ľudia dobre a rýchlo poznávajú.

V menu nastavenia môžete zmeniť vaše prístupové údaje, e-mail a heslo.

Aby ste zostali v kontakte s vašimi priateľmi, alebo sledovali vašich obľúbených autorov a vydavateľov pripravili, sme pre vás zoznam členov.

 

 

Zoznam zobrazí všetkých členov zoradených podľa rôznych kritérií. V zozname užívateľov je aj funkcia vyhľadávania, ktorá vám umožní rýchle vyhľadanie člena na základe vami stanovených kritérií.

 

 

Ďalší spôsob, ako sa dostanete k profilu vášho obľúbeného autora, alebo vydavateľa je kliknutie na meno člena, ktorý vložil knihu na portál.

 

 

Registrovaní užívatelia môžu vzájomne sledovať svoje aktivity. Sledovanie používateľov je sociálnou aktivitou, ktorá pomáha pri vytváraní komunity a vedie k objaveniu nových informácií. Môžete navštíviť profil užívateľa a začať ho sledovať kliknutím na tlačidlo Sledovať …

Chcete mať prehľad o svojich aktivitách? Náš systém vám pošle prehľadnú notifikáciu.

Registrovaní užívatelia si môžu vzájomne zasielať súkromné správy. Súkromné správy fungujú takmer tak isto ako e-mail. Iným užívateľom môžete poslať súkromnú správu tak, že v ich profile kliknete na tlačidlo Súkromná správa.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
od

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Prosím, vyplnte všetky požadované polia *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*