Eknižky štatistiky – čítanie medzi riadkami

 

 

Dnes by sme radi predstavili hlbší  pohľad do účinnosti svojho obsahu prostredníctvom nových štatistík. Eknižky štatistiky vám pomôžu pochopiť, čo funguje – a čo nie – ako rastie počet vašich čitateľov a ako zapojiť svoje publikum.

Tu je to, čo vám náš nástroj pomôže pochopiť:

Pomocou vyhľadávania môžete pochopiť, ako vaše publikum objavuje váš obsah vo  vyhľadávačoch a ako sa dostalo k vašej knihe pomocou vyhľadávania. Aké kľúčové slovo je najviac používané a ktoré pomohlo nájsť konkrétnu knihu, nájdete v zozname najvyhľadávanejších výrazoch.

Najviac odkazujúce adresy  sú  zoznamom všetkých adries, pomocou ktorých sa čitateľ preklikol na vašu knihu. Zistíte či odkaz, ktorý vložíte na facebook alebo váš blog, prinesie dostatočnú návštevnosť alebo nie.  Pochopíte cestu akou sa k vašim knihám dá dostať a v zozname domén zistíte, ktoré z nich sú najviac účinné.

Štatistík, ktoré nájdete, je viac, je už len na vás, ako ich využijete.  Možnosti  pre zacielenie na užívateľov  brandingu a reklamy sú naozaj nekonečné a najlepšie na tom je, že štatistiky sú úplne zadarmo pre každého, kto nahral obsah na eknižky.

 

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
od
eKnižky sú najväčšou digitálnou publikačnou platformou prinášajúcou výnimočné zážitky z čítania elektronických kníh, časopisov, katalógov a novín. Knihy pochádzajú naozaj od kohokoľvek, profesionálov, študentov až po entuziastov.

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Prosím, vyplnte všetky požadované polia *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*