Príjmy z reklamy

Jedným z cieľov internetových stránok je pomôcť autorom, aby získali príjem zo svojich rukopisov. Na dosiahnutie tohto cieľa ponúkame autorom možnosť zdieľať príjem z reklamy. Knihy zverejnené na internetových stránkach sú sprevádzané reklamou a tak autori budú mať možnosť získať príjem z tejto reklamy pomocou Google AdSense. Reklamná plocha, ktorá je vložená pod popisom knihy a pod popisom inzerátu bude pridelená pre vás za uverejnenie rukopisu alebo vloženie inzerátu.

 

bazar

 

Vložením ID Google AdSense vo svojom profile máte nárok na 50 % príjmov plynúcich z tejto AdSense reklamy od Google (ale nie zo všetkých reklamných priestorov).

 

kniha
Aby ste mohli zarábať na reklame, musíte mať účet Google AdSense a je nutné poskytnúť AdSense Publisher ID vo svojom profile.

 

profil

 

Prečítajte si aj doplnené podmienky používania.

0.00 avg. rating (0% score) - 0 votes
od
eKnižky sú najväčšou digitálnou publikačnou platformou prinášajúcou výnimočné zážitky z čítania elektronických kníh, časopisov, katalógov a novín. Knihy pochádzajú naozaj od kohokoľvek, profesionálov, študentov až po entuziastov.

Odoslať odpoveď

Vaša emailová adresa nebude zverejnená. Prosím, vyplnte všetky požadované polia *

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*

*

Privacy Policy Settings

google-analytics Štatistické informácie nám pomáhajú pochopiť, ako komunikovať s návštevníkmi webových stránok. Okrem toho nám slúžia tieto údaje na analýzu a vylepšovanie našich webových stránok z hľadiska obsahu, výkonu a dizajnu.

Privacy Preference Center

Close your account?

Your account will be closed and all data will be permanently deleted and cannot be recovered. Are you sure?

Are you sure?

By disagreeing you will no longer have access to our site and will be logged out.